Call Us Free: 405-364-4501

Modele lakier

“Top Model” plus délicat hybrydowy, trempez-vous. Delikatność brzoskwiniowejskórki określa Najlepiej kolorystykę Tego koloru. À istny pastelowyzawrót głowy. Soczysty, Subtelny i IDEALNY dla każdej Top Model. IDEALNY dla każdej z NAS. Mocno napigmentowany Kolor doskonale prezentuje się z nałożoną jużjedną warstwą. Oczywiście intensywność Barwy uzależniona jest odnałożenia kolejnej Drugiej warstwy. Zmieniony kształt modułu PLA zelka w każdej hybrydzie zapewnidoskonałe pokrycie płytki kolorem je nie Pozwoli na dotknięcielakierem skórki wokół paznokcia. Zabezpieczenie Przed korozją i powłoka nawierzchniowa w jednym produkcie. Syntetyczny lakier o vectoriels jakości. Niezwykle dekoracyjny efekt połączony z doskonałymi właściwościami chroniącymi Przed rdzą, co sprawia, że stosowanie podkładu nie jest Konieczne.

Odpowiedni do metalu, żelaza, blachy stalowej cienkiej, Szkła, kamienia. Itp. Wenecka kolekcja lakierów hybrydowych-wiosna/lato 2017 wysoce transparentny lakier codec jako warstwa ochronna na pracach graficznych i artystycznych wykonanych kredką, pastelami, czerwoną kredą, drzewnym węglem, ołówkiem i kolorowymi ołówkami, akwarelami i temperą. Lakier w sprayu Zabezpiecza i najprostsze Szkice, Jak również dzieła Sztuki Przed wilgocią, zabrudzeniem i blaknięciem. Lakier Super bezbarwny 2k jest wyjątkowo odpornym akrylowym lakierem z utwardzaczem. Nadaje wysoki połysk lakierowanym powierzchniom. Zapewnia optymalną déjoué obrazom i Grafikom. Utwardzacz znajduje się wewnątrz lakieru w specjalnym, szczelnym pojemniku.

Gdy utwardzacz zostanie aktywowany należy zużyć lakier w przeciągu 24 godzin. Nadaje się do powierzchni takich jak: Drewno, Plastik, métal, Stal, Stal szlachetna, aluminium, mosaïque, Miedz Jak również Chrom. Malowanie z troską o środowisko. Szybkoschnący, bezbarwny lakier akrylowy na bazie Wody (Zawartość Wody-90%). IDEALNY do stosowania przez dzieci, szkołach, ne użytku przez hobbystów. Zapewnia bezbarwną ochronę. Ne malowania materiałów z Drewna, papieru, kartonu, Ceramiki, tworzyw sztucznych, Szkła, metalu, kamienia, gliny, wikliny, un także Wiele innych naturalnych materiałów. Stosowanie zgodnie z normą DIN EN 71-3, un Zatem odpowiednie do ZABAWEK lakierowania. Odporny na Działanie śliny i czynników atmosferycznych. Odpowiedni do polistyrenu. -Długotrwała Ochrona-do 3 lat (w zależności OD obiektu, warunków pogodowych oraz odpowiedniego stosowania) Syntetyczny lakier szybkoschnący, odporny na wilgoć. Dostępny w gamie kolorów urządzeń sanitarnych dostępnych powszechnie na rynku.

Ne stosowania na zasadzie “ton w ton”. Odpowiedni dla akcesoriów łazienkowych z Drewna, wikliny, tworzyw sztucznych, kamienia, Szkła, itd. . Zadzwoń i Zamów (+ 48) 733-736-515 OD PON. do PT., 9.00-17.0. . Szafka wisząca z kolekcji mebli MAX modèle II lakierowana na wysoki połysk. Kolekcja mebli została zaprojektowana przez włoskiego bolminuscules Lorenzo Campanelli. Szafka charakteryzuje się bogatą gamą kolorów Doi wyboru, Posiada nieduże gabaryty Pozwoli na kreatywne urządzenie Przestrzeni według własnego pomysłu.

Po czeniu z przez meblami z kolekcji Max Szafka Może w Button sposób ozdobić mosaïque Salonu lub innego pomieszczenia. Szafka nous wnętrzu Posiada półkę., une montaż Drzwi może być Prawo lub LEWO stry`s. Syntetyczny lakier szybkoschnący, trwały i odporny na ciepło.

Comments are closed.